Секојдневие, Прашања,одговори и коментари
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalGalleryLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!

Go down 
5 posters
АвторПорака
Данте-.-

Данте-.-


Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 28
Местолокација : Дивле на браната

Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! Empty
ПишувањеПредмет: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! I_icon_minitimeСаб Дек 05, 2009 5:03 pm

Колку само вакво срање не вреди да се гледа кога само ќе го испревртуваат во 100 епизоди и на крај...и си живееа среќно до крајот на животот.Сепак оваа ТВ новела ги празни Скопските улици!!!! No No No No No No No No No No
Вратете се на почетокот Go down
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin


Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 29
Местолокација : Skopje

Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! I_icon_minitimeСаб Дек 05, 2009 5:05 pm

toa e tocno deka gi prazni ulicite koga ima seherezad cela makedonija ima pusteno A1 i ne smo sto ne vredi tuku i idiotski se sinhronizirani seriite pale pale pale pale pale pale affraid
Вратете се на почетокот Go down
https://music-love.macedonianforum.net
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin


Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 29
Местолокација : Skopje

Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! I_icon_minitimeСаб Дек 05, 2009 5:14 pm

Preporaka:
NIKAKO GLEDANJE TAKVO NESTO
Вратете се на почетокот Go down
https://music-love.macedonianforum.net
Данте-.-

Данте-.-


Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 28
Местолокација : Дивле на браната

Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! I_icon_minitimeСаб Дек 05, 2009 5:25 pm

Нашиве шо им текне лупаат !! Idea Idea
Вратете се на почетокот Go down
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com


Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 30
Местолокација : Skopje

Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! Empty
ПишувањеПредмет: !!   Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! I_icon_minitimeСаб Дек 05, 2009 5:43 pm

da !! A1 pusta toa zs se diga rejtingot na gledanost !! niv ne im e gajle dali e dobro ili ne, bitno e da e gledano !! jocolor
Вратете се на почетокот Go down
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin


Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 29
Местолокација : Skopje

Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 1:46 am

ama zaebi be pal e idiotsko

uste ednas potsekam NIKAKO GLEANJE
Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! NoSymbol
Вратете се на почетокот Go down
https://music-love.macedonianforum.net
davor

davor


Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 2:37 am

sekako deka ne treba da se gleda cheers cheers cheers "sekako deka ne" cheers cheers cheers cheers hahahahaahhahahahahahaha Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Emma

Emma


Број на мислења : 1
Join date : 2009-12-06
Age : 29
Местолокација : Skopje

Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! Empty
ПишувањеПредмет: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 1:36 pm

Popametno ke im bide za toa vreme da pustat nekoj dobar film, namesto 1001 nok..


Vaka sekoj den neso razlicno ke gledas, namesto edno isto Smile Exclamation Exclamation Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin


Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 29
Местолокација : Skopje

Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! I_icon_minitimeНед Дек 06, 2009 2:13 pm

da
da imas pravo santa
Вратете се на почетокот Go down
https://music-love.macedonianforum.net
Sponsored content





Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!! I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Општи муабети :: Општи муабети-
Отиди до: