Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Kolku ste zapoznaeno si programiranje i veb dizajn!!!!

Go down 
АвторПорака
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Kolku ste zapoznaeno si programiranje i veb dizajn!!!!   Пет Дек 04, 2009 5:20 pm

What a Face
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
 
Kolku ste zapoznaeno si programiranje i veb dizajn!!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Компјутери и новости околу технологијата :: Програмиранје и веб дизајн-
Отиди до: