Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Разно

Go down 
АвторПорака
kostabinov-Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Разно   Пет Дек 04, 2009 5:15 pm

Доаѓа управникот на затворот и го прашува Црногорецот:
- Зошто не стануваш кога јас ќе дојдам?
- Мене ми кажаа да одлежам 2 години.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
kostabinov-Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Разно   Пет Дек 04, 2009 5:15 pm

Билдер и згодна девојка правеле муабет. Девојката го прашува:
- Што ќе правиш утре вечер?
- Гради и бицепс.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
kostabinov-Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Разно   Пет Дек 04, 2009 5:15 pm

Си оделе двајца лажговци по улица и едниот му вика на другиот:
- Абе си слушнал за Атлански Океан?
- Да сум слушнал.
- Епа јас сум го препливал.
A другиот му рекол:
- А ти си слушнал за Мртво Море?
-Да.
- Епа јас го убив!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
DeaglewOw~

avatar

Број на мислења : 8
Join date : 2009-12-05
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Разно   Саб Дек 05, 2009 8:25 am

Југо

Си биле Италијанец, Германец и Македонец.
Сите умреле и заминале кај Свети Петар.
Свети Петар го прашал Италијанецот како умрел. Тој рекол:
- Купив Ferrari, направив сообраќајка и умрев.
Потоа го прашува Германецот како умрел. Тој рекол:
- Купив BMW, направив сообраќајка и умрев.
Потоа го прашува Македонецот и тој вика:
- Јас купив Југо и умрев од глад!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DeaglewOw~

avatar

Број на мислења : 8
Join date : 2009-12-05
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Разно   Саб Дек 05, 2009 8:25 am

Трпе

Се регистрира Трпе на Facebook
Username: Трпе
Password: Пенис
- Password not long enough!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DeaglewOw~

avatar

Број на мислења : 8
Join date : 2009-12-05
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Разно   Саб Дек 05, 2009 8:26 am

Глув и неписмен

Си биле глув и неписмен.
Глувиот му рекол на
неписмениот
- Колку се 2+1.
Неписмениот: Пет!
Глувиот: Под кур ми се скри!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Разно   Саб Дек 05, 2009 8:35 am

hahahahahahahahahahahahahahah
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
DeaglewOw~

avatar

Број на мислења : 8
Join date : 2009-12-05
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Разно   Саб Дек 05, 2009 9:12 am

Кај нас ги има многу

Американец, Албанец и Македонец се возат во авион.
По некое време моторот експлодира пилотот му вели
да го исврлат целиот товар.
Американецот го отвара куферот и исврла пари го прашуваат:
- Зошто ги исврле парите?
- Епа кај нас ги има многу.
Албанецот го отвара куферот и исфрла пушки го прашуваат:
- Зошто ги исврле пушките?
- Епа кај нас ги има многу.
Македонецот паметен го фатил албанецот и го исфрлил низ прозорецот.
- Зошто го фрли човекот?
- Епа кај нас ги има многу...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DeaglewOw~

avatar

Број на мислења : 8
Join date : 2009-12-05
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Разно   Саб Дек 05, 2009 9:12 am

Нозе

Наставникот по биологија
го прашува Трпе јуниор
-Ајде Трпе кажи ни што знаеш
за човековото срце...
Трпе: па наставниче срцето има нозe...
-Како може срцето да има нозe Трпе?
Eпа наставничке кога поминав
покрај канцеларијата на
директорот тој рече:
-Ајде срце рашири ги нозете!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
davor

avatar

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: Разно   Саб Дек 05, 2009 9:24 am

DeaglewOw~ напиша:
Нозе

Наставникот по биологија
го прашува Трпе јуниор
-Ајде Трпе кажи ни што знаеш
за човековото срце...
Трпе: па наставниче срцето има нозe...
-Како може срцето да има нозe Трпе?
Eпа наставничке кога поминав
покрај канцеларијата на
директорот тој рече:
-Ајде срце рашири ги нозете!

хахахахахахахаххахахахаххахахаха Laughing Laughing без зборови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Данте-.-

avatar

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Разно   Нед Дек 06, 2009 3:22 am

Си биле 2 автобуса едниот бил зелен другиот свртел лево Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kolosos666

avatar

Број на мислења : 12
Join date : 2009-12-05
Age : 24
Местолокација : Чајнатоун

ПишувањеПредмет: Re: Разно   Нед Дек 06, 2009 2:58 pm

Данте-.- напиша:
Си биле 2 автобуса едниот бил зелен другиот свртел лево Smile

ova e smesno...ne oti e smesno, tuku oti e random....i ja imam eden takov:

Se sretnale Trpe i Miki, i Mujo mu rekol na Haso: Kaj si be Toso?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Данте-.-

avatar

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Разно   Пон Дек 07, 2009 4:00 pm

kolosos666 напиша:
Данте-.- напиша:
Си биле 2 автобуса едниот бил зелен другиот свртел лево Smile

ova e smesno...ne oti e smesno, tuku oti e random....i ja imam eden takov:

Se sretnale Trpe i Miki, i Mujo mu rekol na Haso: Kaj si be Toso?
Хахахха ѕвер Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Разно   

Вратете се на почетокот Go down
 
Разно
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Хумор :: Разно-
Отиди до: