Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 S4 League(онлајн TPS со акробации)

Go down 
АвторПорака
kolosos666

kolosos666

Број на мислења : 12
Join date : 2009-12-05
Age : 24
Местолокација : Чајнатоун

ПишувањеПредмет: S4 League(онлајн TPS со акробации)   Нед Дек 13, 2009 3:30 pm

Епа вака. Јас ја играм играта едно година дена и више, и многу сум заразен. Па еве го праам топиков за поише луѓе да играме заедно, па и да направиме македонски клан!!!

еве ви gameplay видео:


мада дечкото што игра е нуб, мислам дека можете да видите шо игра е у принцип. Еве и бонус клипче:


хехе....епа кажете што мислите, и ако сакате ке ви дадам линк да се регистрирате и да ја симнете!

П.С:Ако почнете да играте, под НИКОЈ случај немојте да купувате алишта од почеток ниту да ги продавате оружјата од License шо ќе ги земете.
geek geek geek geek
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
davor

davor

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: S4 League(онлајн TPS со акробации)   Вто Дек 15, 2009 4:42 am

aeeee ama e grda grafikata neblerska e igrava be
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kolosos666

kolosos666

Број на мислења : 12
Join date : 2009-12-05
Age : 24
Местолокација : Чајнатоун

ПишувањеПредмет: Re: S4 League(онлајн TPS со акробации)   Вто Дек 15, 2009 3:15 pm

Abeeee Kanter BOLJE da ne e?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: S4 League(онлајн TPS со акробации)   Сре Дек 16, 2009 1:43 am

leleeeeeee ama e nubska igrava poidiotska amin Suspect Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
davor

davor

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: S4 League(онлајн TPS со акробации)   Чет Дек 17, 2009 8:13 am

aeeeeeeeeeee kanter kolku e samo blje od ovaa be koj ja igra ovaa a kanter cel svet ja igra i ne samo toa ako ja stais kanter se na high grafikata znaes kolku e dobra?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: S4 League(онлајн TPS со акробации)   Чет Дек 17, 2009 12:19 pm

hahah kako ne be i kanter i ovaa e nubska igra Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: S4 League(онлајн TPS со акробации)   

Вратете се на почетокот Go down
 
S4 League(онлајн TPS со акробации)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Игри :: Најнови Игри-
Отиди до: