Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Вицови за Чак

Go down 
АвторПорака
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Вицови за Чак   Пет Дек 04, 2009 5:04 pm

Што прави Чак Норис од Ајварот ?
- Пиперки!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак   Пет Дек 04, 2009 5:05 pm

Чак Норис го убил Ахил без да го допре во петата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак   Пет Дек 04, 2009 5:05 pm

Сите имаме глувчиња на компјутерите само Чак Норис има лав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: !!   Саб Дек 05, 2009 4:10 am

Cak Noris moze da ispie voda na eks od cesma !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: !!   Саб Дек 05, 2009 4:11 am

koga Cak sece luk , ne place on, tuku lukot !! xD Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак   Саб Дек 05, 2009 8:02 am

abe glup on ne lupi luk tuku kromid hahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
kolosos666

kolosos666

Број на мислења : 12
Join date : 2009-12-05
Age : 24
Местолокација : Чајнатоун

ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак   Саб Дек 05, 2009 8:24 am

abe on ne luk, on i puperkite na zivo gi lupi be alooo....CHUCK NORRIS E TOA

a inace:

Chuck Norris moze da ja napravi Marija Serifovic mis na svetot, i nikoj nema da se buni deka bilo namesteno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак   Саб Дек 05, 2009 8:34 am

hahahahahahahahahah da da lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак   Пон Дек 07, 2009 4:04 pm

Чак Норис е толку стар шо Александар Македонски му дуЖи ПАРИ What a Face What a Face What a Face
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак   Вто Дек 08, 2009 3:03 am

hahahah dfa da go znam vicot afro afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
kolosos666

kolosos666

Број на мислења : 12
Join date : 2009-12-05
Age : 24
Местолокација : Чајнатоун

ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак   Нед Дек 13, 2009 3:38 pm

Абе тоа не е нишо бе!

Чак Норис е толку стар, Дедо Ное живеел кај него под кирија!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вицови за Чак   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вицови за Чак
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Хумор :: Чак Норис-
Отиди до: