Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 кој ќе биде светски првак во фудбал оваа година односно светско првенство?

Go down 
АвторПорака
davor

davor

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: кој ќе биде светски првак во фудбал оваа година односно светско првенство?   Вто Дек 08, 2009 10:25 am

Jas mislam deka ke ima mnogu dobri natprevarri no mislam deka ke osvoi Like a Star @ heaven Brazil Like a Star @ heaven sigurno ke osvoi zsto imaat sega jaki igraci! Exclamation Exclamation Exclamation jocolor jocolor jocolor jocolor rendeer rendeer rendeer rendeer jocolor jocolor jocolor
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: кој ќе биде светски првак во фудбал оваа година односно светско првенство?   Вто Дек 08, 2009 1:48 pm

ЈАс мислам дека оваа година ќе освојат МршевЦи напред! cheers cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
davor

davor

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: кој ќе биде светски првак во фудбал оваа година односно светско првенство?   Чет Дек 17, 2009 8:32 am

lazes be ili trbanovce ili stresenci ili govrlevo ili
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: кој ќе биде светски првак во фудбал оваа година односно светско првенство?   

Вратете се на почетокот Go down
 
кој ќе биде светски првак во фудбал оваа година односно светско првенство?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Општи муабети :: Општи муабети-
Отиди до: