Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Dali sme zavisnici od [u] [b][color=red]NET[/color][/b][/u]

Go down 
АвторПорака
kostabinov-Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Dali sme zavisnici od [u] [b][color=red]NET[/color][/b][/u]   Нед Дек 06, 2009 9:51 am

pa... hah ne znam hah pa ne se prasuva sigurno sme koj e toj so bez NeT moze da izdrzi 2 celi dena ??????/ affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
davor

avatar

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: Dali sme zavisnici od [u] [b][color=red]NET[/color][/b][/u]   Пон Дек 07, 2009 5:30 am

koj e bez net neka odi da se leci zosto stvarno nema da mu bide lesno bez net Cool Cool Cool pig pig cyclops @ @ @ Arrow affraid Sleep Sleep drunken farao king jocolor jocolor Twisted Evil lol! flower study scratch farao sunny albino cherry santa rendeer rendeer Sleep drunken cheers cheers Basketball rabbit pale No No Suspect Like a Star @ heaven
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Dali sme zavisnici od [u] [b][color=red]NET[/color][/b][/u]
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Општи муабети :: Општи муабети-
Отиди до: