Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Ucenje (bubanje)

Go down 
АвторПорака
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Ucenje (bubanje)   Нед Дек 06, 2009 9:45 am

Citat od drugar

``mene hobi mi e ucenje ustavri ucam u slobodno vreme`` study study
saka da kaze ne stnuvam od kniga i koa ke naucam pak ucam HAHAHAHAH
cudno HOBI scratch scratch
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Ucenje (bubanje)   Пон Дек 07, 2009 3:58 pm

Па јас ова го практикувам секој ден... се слоЖувам со твојот пријател... Sleep Sleep Sleep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Ucenje (bubanje)   Вто Дек 08, 2009 3:02 am

hahahahahahaha da da Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ucenje (bubanje)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ucenje (bubanje)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Хоби-
Отиди до: