Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Сите ние сакаме да имаме мустаќи како Радиша... :)

Go down 
АвторПорака
Данте-.-

avatar

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Сите ние сакаме да имаме мустаќи како Радиша... :)   Саб Дек 05, 2009 5:33 pm

сакаме,сакаме cheers cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Сите ние сакаме да имаме мустаќи како Радиша... :)   Нед Дек 06, 2009 1:48 am

abe mustaki moze nego da ne imame pamet kako nego Cool Cool Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
davor

avatar

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: Сите ние сакаме да имаме мустаќи како Радиша... :)   Нед Дек 06, 2009 2:39 am

abeee ni pamet ni mustaki. Very Happy Like a Star @ heaven Very Happy Very Happy "ja cu te patoshem" Very Happy Very Happy cheers cheers king albino albino
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Сите ние сакаме да имаме мустаќи како Радиша... :)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Сите ние сакаме да имаме мустаќи како Радиша... :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Општи муабети :: Општи муабети-
Отиди до: