Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Сите ние кој се откажавме од Кантер! :)

Go down 
АвторПорака
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Сите ние кој се откажавме од Кантер! :)   Саб Дек 05, 2009 5:07 pm

Кантер веќе ми скурчи затоа се откажав flower flower flower flower
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Сите ние кој се откажавме од Кантер! :)   Саб Дек 05, 2009 5:15 pm

taka e ama ima nekoi uste igraa CS brat neznam sto da kazam igrata e mn noobska grafika 0.0 % drunken bom
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Сите ние кој се откажавме од Кантер! :)   Саб Дек 05, 2009 5:23 pm

Графика маме 32 хахаха! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: !!   Саб Дек 05, 2009 5:41 pm

da ja igram uste CS !! edno vreme se otkazav i sea pak pocnav !! moze nema grafika ama cel svet ja igra zaradi dobrata multiplayer igra !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Сите ние кој се откажавме од Кантер! :)   Нед Дек 06, 2009 1:44 am

ama igrata nema nisto dobro osven multiplayer
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Сите ние кој се откажавме од Кантер! :)   Вто Дек 08, 2009 1:45 pm

Треба и зоља да стаат cyclops cyclops cyclops
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kolosos666

kolosos666

Број на мислења : 12
Join date : 2009-12-05
Age : 24
Местолокација : Чајнатоун

ПишувањеПредмет: Re: Сите ние кој се откажавме од Кантер! :)   Нед Дек 13, 2009 3:18 pm

Abe i Redeemer da staat ne go igram toa!!ima kaj kaj podobri igri za multyplayer!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Сите ние кој се откажавме од Кантер! :)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Сите ние кој се откажавме од Кантер! :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Игри :: CS-
Отиди до: