Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!

Go down 
АвторПорака
Данте-.-

avatar

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Саб Дек 05, 2009 5:03 pm

Колку само вакво срање не вреди да се гледа кога само ќе го испревртуваат во 100 епизоди и на крај...и си живееа среќно до крајот на животот.Сепак оваа ТВ новела ги празни Скопските улици!!!! No No No No No No No No No No
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Саб Дек 05, 2009 5:05 pm

toa e tocno deka gi prazni ulicite koga ima seherezad cela makedonija ima pusteno A1 i ne smo sto ne vredi tuku i idiotski se sinhronizirani seriite pale pale pale pale pale pale affraid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
kostabinov-Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Саб Дек 05, 2009 5:14 pm

Preporaka:
NIKAKO GLEDANJE TAKVO NESTO
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Данте-.-

avatar

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Саб Дек 05, 2009 5:25 pm

Нашиве шо им текне лупаат !! Idea Idea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bojkosk@hotmail.com

avatar

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: !!   Саб Дек 05, 2009 5:43 pm

da !! A1 pusta toa zs se diga rejtingot na gledanost !! niv ne im e gajle dali e dobro ili ne, bitno e da e gledano !! jocolor
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Нед Дек 06, 2009 1:46 am

ama zaebi be pal e idiotsko

uste ednas potsekam NIKAKO GLEANJE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
davor

avatar

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Нед Дек 06, 2009 2:37 am

sekako deka ne treba da se gleda cheers cheers cheers "sekako deka ne" cheers cheers cheers cheers hahahahaahhahahahahahaha Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Emma

avatar

Број на мислења : 1
Join date : 2009-12-06
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Нед Дек 06, 2009 1:36 pm

Popametno ke im bide za toa vreme da pustat nekoj dobar film, namesto 1001 nok..


Vaka sekoj den neso razlicno ke gledas, namesto edno isto Smile Exclamation Exclamation Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   Нед Дек 06, 2009 2:13 pm

da
da imas pravo santa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вреди ли да се гледа 1001 ноќ тако звано шекерезад ??!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Општи муабети :: Општи муабети-
Отиди до: