Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Најдобра раса на WoW!!

Go down 
АвторПорака
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Најдобра раса на WoW!!   Саб Дек 05, 2009 4:49 pm

Мое мислење дека најбољи раса на вов се тролоите бидејќи...така јас мислам clown аааа....нај педерска раса сее...Blood Elf бљак(педери)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Најдобра раса на WoW!!   Саб Дек 05, 2009 4:56 pm

da ti kazam neso ne te svakam zs ne igram WoW aj prevedi mi !!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Најдобра раса на WoW!!   Саб Дек 05, 2009 5:00 pm

ИДи на Google Translaate >)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Најдобра раса на WoW!!   Саб Дек 05, 2009 5:04 pm

haha ne mislev na toj prevod be da mi pojasnis so znacat tie poimite !!!!!! scratch scratch scratch
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
kolosos666

kolosos666

Број на мислења : 12
Join date : 2009-12-05
Age : 24
Местолокација : Чајнатоун

ПишувањеПредмет: Re: Најдобра раса на WoW!!   Нед Дек 06, 2009 2:55 pm

Haha...inace ja najvise igram so blood elfs.....zs najslicni se so lugjeto.....a za toa so se pederi nema veze....samo se metrovci...xDDDDD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Најдобра раса на WoW!!   Пон Дек 07, 2009 4:01 pm

kolosos666 напиша:
Haha...inace ja najvise igram so blood elfs.....zs najslicni se so lugjeto.....a za toa so se pederi nema veze....samo se metrovci...xDDDDD
Хахахаха...и јас имав карактер блад елф али ете педерчиња се Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најдобра раса на WoW!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најдобра раса на WoW!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Игри :: WoW-
Отиди до: