Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Punk/Rock...HardCore ои!

Go down 
АвторПорака
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Punk/Rock...HardCore ои!   Саб Дек 05, 2009 4:45 pm

Кој е по мојов вкус...никој Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Punk/Rock...HardCore ои!   Саб Дек 05, 2009 4:51 pm

Za zal jas ne sum po tovj stil Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: !!   Саб Дек 05, 2009 5:45 pm

jas sum !! Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Punk/Rock...HardCore ои!   Нед Дек 06, 2009 1:42 am

kaj si ti be punk ti si SEKTA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Punk/Rock...HardCore ои!   Нед Дек 06, 2009 3:30 am

Ти си не си здрав :0
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Punk/Rock...HardCore ои!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Punk/Rock...HardCore ои!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Музика :: Музика и се околу неа :):):):)-
Отиди до: