Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Koj antivirus?????!?!?!?!?!?!?

Go down 
АвторПорака
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Koj antivirus?????!?!?!?!?!?!?   Саб Дек 05, 2009 11:20 am

Luge pomagajte koj antiirusda go stavamm?????!!! affraid affraid affraid affraid affraid affraid confused confused confused
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: !!   Саб Дек 05, 2009 4:03 pm

ja si iam NOD 32 buisness edition !!! i dobro me sluzi !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Koj antivirus?????!?!?!?!?!?!?   Саб Дек 05, 2009 4:11 pm

abe i jas go imam nod ama nekako ne mi prai merak nezz neso ne ide pc-to kako so treba mislam deka imam nasibano virus sea imam eden Microsoft Security Essentital mi rekoa deka bil dobar pa ke vidime sea Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Koj antivirus?????!?!?!?!?!?!?   Саб Дек 05, 2009 4:46 pm

Јас компјутерот го купив сосе вируси навикнат сум од увек Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Koj antivirus?????!?!?!?!?!?!?   Саб Дек 05, 2009 4:54 pm

hahahahahahahahahahahah znam kakov ti e nemora da kazuvas hahahaha lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
davor

davor

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: Koj antivirus?????!?!?!?!?!?!?   Нед Дек 06, 2009 2:35 am

ahahahahah dame jaka fora nemoj taka kesta ke poludi ako ima virus Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Koj antivirus?????!?!?!?!?!?!?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Koj antivirus?????!?!?!?!?!?!?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Компјутери и новости околу технологијата :: Антивирус-
Отиди до: