Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дали е убав компјутерот за човековото здравје?

Go down 
АвторПорака
davor

avatar

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Дали е убав компјутерот за човековото здравје?   Саб Дек 05, 2009 9:21 am

хахахххахаха lol! lol! не е убав ама е многу jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor забавен Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy afro afro afro afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Дали е убав компјутерот за човековото здравје?   Саб Дек 05, 2009 10:41 am

hah za kogo kako
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
 
Дали е убав компјутерот за човековото здравје?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Општи муабети :: Општи муабети-
Отиди до: