Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Проблематичен, и зависен покерот?

Go down 
АвторПорака
davor

avatar

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Проблематичен, и зависен покерот?   Саб Дек 05, 2009 9:18 am

мислам дека е многу зависен и проблематичен
зашсто се губат многу вистински пари и потоа многу проблеми низ цел свет!!! cyclops cyclops cyclops cyclops pale pale pale
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Проблематичен, и зависен покерот?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Општи муабети :: Општи муабети-
Отиди до: