Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Vika li? mujo I Haso

Go down 
АвторПорака
davor

davor

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Vika li? mujo I Haso   Саб Дек 05, 2009 9:14 am

Му вели Мујо на Хасо:
- Абе Хасо жена ти вика ли?
- Да бе.
- Епа ако вика што не ме викне и мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Vika li? mujo I Haso
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Хумор :: Мујо И Хасо-
Отиди до: