Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 NBA:Season,Playoffs...

Go down 
АвторПорака
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: NBA:Season,Playoffs...   Саб Дек 05, 2009 9:12 am

Јас оваа година мислам дека Денвер ќе им ебе маме на сите What a Face
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: NBA:Season,Playoffs...   Саб Дек 05, 2009 11:41 am

si zgresil ili lakers ili boston
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: NBA:Season,Playoffs...   Саб Дек 05, 2009 12:42 pm

kostabinov-Admin напиша:
si zgresil ili lakers ili boston
Неможе све јас греШник afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: NBA:Season,Playoffs...   Саб Дек 05, 2009 3:36 pm

hahahaha da da ke vidi me be
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: !!   Саб Дек 05, 2009 3:59 pm

orlando, cleavlend i lakers vo borba za titula !! denver za kur se !! cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: NBA:Season,Playoffs...   Нед Дек 06, 2009 3:15 am

Кој ти се тие Орландо и Кливленд бе!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: ccc !!   Нед Дек 06, 2009 7:56 am

a tie denver be !! idi leci se ne ti e lesno !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: NBA:Season,Playoffs...   Нед Дек 06, 2009 9:33 am

haha abe retardiiiii scratch scratch
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
davor

davor

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: NBA:Season,Playoffs...   Пон Дек 07, 2009 5:24 am

denver forever Exclamation Exclamation Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: !!   Пон Дек 07, 2009 12:54 pm

ovoj davor pa !! ja kurot go secam ako ednas si gi gledal denver i ako mi kazes prva petorka !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: NBA:Season,Playoffs...   Пон Дек 07, 2009 3:40 pm

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: NBA:Season,Playoffs...   Пон Дек 07, 2009 3:59 pm

Прва петорка...Цацко,Миле,БлаЖо,Темелко и КАрмело Ентони Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: NBA:Season,Playoffs...   Вто Дек 08, 2009 3:01 am

a siptarot?? ili on e na klupa????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
davor

davor

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: NBA:Season,Playoffs...   Вто Дек 08, 2009 8:48 am

ODI BE BEGAJ JAS SAMO SUM ZA DENVER VO BASKET A NE NI GI GLEDAM A NE GLEDAM NI BASKET DA GLEDAV SIGURNO KE GI GLEDAV AA STO TI E OVAA PETORKAVA DA NE GO ZABORAVIS CAK NORIS afro afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
davor

davor

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: NBA:Season,Playoffs...   Вто Дек 08, 2009 10:33 am

ne be ne najaki se lakers od site za niv sum i sega i sekogas ke sum za niv najaki se!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: NBA:Season,Playoffs...   

Вратете се на почетокот Go down
 
NBA:Season,Playoffs...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Спорт :: Баскет-
Отиди до: