Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тенис ATP World Tour

Go down 
АвторПорака
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Тенис ATP World Tour   Саб Дек 05, 2009 9:10 am

Andy Murray the best!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Тенис ATP World Tour   Саб Дек 05, 2009 10:39 am

SI ZGRESIL FEDERER
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: !!   Саб Дек 05, 2009 4:01 pm

murray treba uste leb da jade za da go stigne federer !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Тенис ATP World Tour   Саб Дек 05, 2009 4:14 pm

TAKE E TOA SE POSTUVA cheers cheers cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Тенис ATP World Tour   Нед Дек 06, 2009 3:13 am

Само да ве потсетам дека меѓусебни дуели,Мареј има 6 победеноа,а Федерер 4 tongue tongue tongue tongue tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
davor

davor

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: Тенис ATP World Tour   Нед Дек 06, 2009 7:43 am

djokovic e zver be more site drugi se slabi ke mu go jadete khahahahahaha king king king king king
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: !!   Нед Дек 06, 2009 7:58 am

samo da te potcetam deka federer ima osvoeno sve sto moze da se osvoi !! i deka e prv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
davor

davor

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: Тенис ATP World Tour   Нед Дек 06, 2009 8:20 am

ooooo be odi setaj da saka djokovic i neznam sto ke isvoi i angewlina jolie ke ja ebe be more to saka moze Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тенис ATP World Tour   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тенис ATP World Tour
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Спорт :: Тенис-
Отиди до: