Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Komenari za pes

Go down 
АвторПорака
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Komenari za pes   Пет Дек 04, 2009 6:41 pm

Igrata e super samo sto ima edna mana dresovite ne se kako sto treba napraveni pa mora da barash atch ili kit server za da se naprai se kako sto treba Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: !!   Саб Дек 05, 2009 4:05 am

igrata e bash OK !! ama mn e tapa sto nekoi igraci se mn ne realno napraveni !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Komenari za pes   Пон Дек 07, 2009 4:05 pm

Фифа е 2393498309583 пати боље!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Komenari za pes   Вто Дек 08, 2009 3:00 am

aaaaa da da fifa sto od pola teren gol se davalo cyclops cyclops cyclops
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
davor

davor

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05

ПишувањеПредмет: Re: Komenari za pes   Вто Дек 08, 2009 10:20 am

da da i toa lugeto grafikata nejke da cue hahaahaah kolku e grda fifa nema nisto realno afro afro lol! lol! cheers cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Komenari za pes   Вто Дек 08, 2009 1:46 pm

Гитла бе! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Komenari za pes   

Вратете се на почетокот Go down
 
Komenari za pes
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Игри :: PES 2010-
Отиди до: