Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Batman.Arkham.Asylum-

Go down 
АвторПорака
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Batman.Arkham.Asylum-   Пет Дек 04, 2009 5:47 pm

Igrata Batman.Arkham.Asylum- ne epreporacliva na deca pomali od 10 god zs ima mn krvista Smile. Grafikata e nenormalno dobra
link za download http://zamunda.net/details.php?id=190994&hit=1

OS: Windows XP SP2 / Vista SP1

Processor : P4 @ 2.8 GHz (XP) / 3.2GHz (Vista) / Athlon 64 3000+ (XP) / 3200+ (Vista)

RAM: 1 GB (XP) / 1.5GB (Vista)

Video card: NVidia 6800 / ATI X700

VRAM: 256 MB (SM 2.0b)

HDD: 12 GB

DirectX: 9.0c
Exclamation
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
kolosos666

kolosos666

Број на мислења : 12
Join date : 2009-12-05
Age : 24
Местолокација : Чајнатоун

ПишувањеПредмет: Re: Batman.Arkham.Asylum-   Саб Дек 05, 2009 8:27 am

Многу е добра. Може најдобрата игра со суперхерои шo е направена до сега. Има и мистерија и крв и тепање и графика добра, а за тоа што Јoker е ненормално заебан у тоа умот(таков лудак до сега немам сретнато у ниту една игра), немам коментар.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Batman.Arkham.Asylum-   Саб Дек 05, 2009 8:39 am

zaebi jocker ama toa kakvo tepanje ima bounce bounce bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Batman.Arkham.Asylum-   

Вратете се на почетокот Go down
 
Batman.Arkham.Asylum-
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Игри :: Најнови Игри-
Отиди до: