Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009)

Go down 
АвторПорака
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009)   Пет Дек 04, 2009 5:44 pm

Akciona igra nekoe prodolzenie od Call of Duty: Modern Warfare 1 i ima mnou jaki efekti i mnogu dobro se igra . Grafika nevidena i se sto e potrebno za iganek Multy player potrebno e ili Garena ili Punk Buster link za download od zamuna http://zamunda.net/details.php?id=197390&hit=1
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
 
Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Игри :: Најнови Игри-
Отиди до: