Секојдневие, Прашања,одговори и коментари


 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Sporeduvanje linux so windows

Go down 
АвторПорака
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Sporeduvanje linux so windows   Пет Дек 04, 2009 5:23 pm

Koj e bolje ????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: !!   Саб Дек 05, 2009 4:01 am

mn normalno deka windows e bolje !! toa linux e najgolemo sranje !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Sporeduvanje linux so windows   Саб Дек 05, 2009 8:04 am

ne mora da znaci ama linux e podobra vo nekoi pogledi
na pr toj e open software i e free i tn i tn
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
bojkosk@hotmail.com

bojkosk@hotmail.com

Број на мислења : 33
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: !!   Саб Дек 05, 2009 8:06 am

epa staj si i linux na PC !! mesto windows xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kostabinov-Admin
Admin
kostabinov-Admin

Број на мислења : 103
Join date : 2009-12-04
Age : 24
Местолокација : Skopje

ПишувањеПредмет: Re: Sporeduvanje linux so windows   Саб Дек 05, 2009 8:36 am

pa ne be vo taa smisla be
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://music-love.macedonianforum.net
Данте-.-

Данте-.-

Број на мислења : 38
Join date : 2009-12-05
Age : 23
Местолокација : Дивле на браната

ПишувањеПредмет: Re: Sporeduvanje linux so windows   Саб Дек 05, 2009 6:00 pm

Linux е катастрофа во поглед на се! ахахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Sporeduvanje linux so windows   

Вратете се на почетокот Go down
 
Sporeduvanje linux so windows
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Секојдневие, Прашања,одговори и коментари :: Компјутери и новости околу технологијата :: Linux-
Отиди до: